Drobečková navigace:

Czechbus


 

TELMA SA na veletrhu CZECHBUS 2021


 

Světový lídr v oblasti indukčních brzd

Francouzská společnost Telma je již 75 let světovým lídrem v brzdění bez tření založeném na fyzikálním principu elektromagnetické indukce.

Díky své certifikované organizaci kvality dokázala Telma uzavřít četné dohody s hlavními světovými výrobci nákladních vozidel a autobusů, kteří začlenili výrobky Telma v prvovýrobě a zajistili tak jejich dokonalou integraci.

Společnost je zastoupená v České republice a na Slovensku, kde dodáváme naše výrobky všem konstruktérům autobusů a kamionů.

Indukční brzdy Telma jsou oceňovány pro své mnohé výhody.

Použití indukčních brzd Telma výrazně přispělo ke zlepšení bezpečnosti silničního provozu.

Podpora zpomalovacích operací zvyšuje spolehlivost základních brzdových systémů, které jsou dostupné a účinné v případě nouze.

Použití indukční brzdy Telma navíc vede ke snížení nákladů, jako jsou náklady spojené s výměnou destiček a brzdových kotoučů, a proto představuje skutečný zdroj úspor s každým ujetým kilometrem.

Navíc, indukční brzdy Telma nemají žádný negativní dopad na životní prostředí: jejich provoz nevytváří emise škodlivin a snižuje tak zdravotní rizika spojená s jemnými částicemi.

Telma maximalizuje pozitivní dopad na kvalitu ovzduší plynem poháněných a elektrických vozidel.

Montáž indukční brzdy Telma ve spojení s vozidly nové generace nabízí skutečnou odpověď na snížení dopadu silniční dopravy na životní prostředí: zlepšení kvality ovzduší a hlučnosti a zároveň podstatné snížení provozních nákladů.

Vybavení vašeho vozidla indukční brzdou Telma nabízí řidiči a jeho cestujícím více bezpečnosti, pohodlí a klidu. Volba indukční brzdy Telma také šetří životní prostředí a šetří peníze s každým ujetým kilometrem.

Pokud se chcete o výrobcích Telma dozvědět více, neváhejte nás navštívit na našem stánku, kde vám plánujeme předvést stator z řady Telma light s kataforézou na vozy Iveco Euro6 a KIT LVRS350 pro montáž na vozy Iveco Daily Euro6 a na nový Mercedes Sprinter.

Kontakt: www.telma.com

Zastoupení v ČR a SR: Mgr. Tomáš Bah, Mikovcova 8, 120 00, Praha 2, tomas.bah@volny.cz, tel: 604 968 091

  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje